Inteliģences kurss

Inteliģence nav zināšanu bagāža un diplomu esamība, bet gan vispusīgi attīstītas personības spēja atbilstoši uztvert un saprast notiekošo un uz to adekvāti reaģēt, spēja būt esošajā bez vērtēšanas, kritizēšanas, nosodīšanas.

Inteliģence ir prasmes, kas jau ir iedzimtas noteiktā apjomā. Turklāt tās var attīstīt un apzināti ieviest kā esības stāvokli. Visu inteliģences veidu līdzsvarota attīstība nozīmē līdzsvarotu, veselīgu personību un veiksmīgu virzību dzīves dažādajos un mainīgajos apstākļos. Tas nozīmē veselīgas attiecības un mijiedarbību ar apkārtējo. Tas nozīmē labas pašvadības spējas, uzturēt labu garīgo un mentālo veselību, neiekļūstot trauksmes un citu neveselīgu stāvokļu slazdos. Dzīvojot apzināti cilvēkam veidojas izpratne par dzīves jēgu, piepildījumu. Paveras iespēja apzināti veidot savu dzīvi un dzīvot pilnvērtīgi un laimīgi kā stabilai un spēcīgai personībai.  

Šis kurss paver iespēju veidoties laimīgam, apmierinātam, radošam un produktīvam sabiedrības loceklim. Kurss piemērots koledžas un augstākās izglītības studiju programmu studentiem, kā arī pieaugušo izglītības programmu dalībniekiem, veselīgas un laimīgas sabiedrības veidošanai.

Piesakies

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.