• 5.-7.08.2022. 

    Nometne apzinātam Ceļa gājumam

    Brīvdienu mājā PULSAA, ''Vēja Laptēni”, Vestienas pagasts

    Cena 160 eiro no personas, iepriekšējā gada pasākuma dalībniekiem 145 eiro.

    Pieteikties rakstot: [email protected] vai 29499216 līdz 1.augustam.


Latvijas vasara un daba iedvesmo atkal sanākt kopā un doties kopējā piedzīvojumā pa Apzinātības Ceļu, kopā veidojot jaudīgu lauku un laiku sevis izaugsmei, bagātināšanai ar jaunām zināšanām un pieredzēm. Arī ķermenis, dvēsele un gars tiks palutināti. 

Kopējo lauku ievibrēsim piektdienas vakarā ar kopēju zupas vārīšanu uz ugunskura, sirsnīgām sarunām un dziesmām pie ugunskura.

Kopā dosimies meditācijas praksēs, kā arī savās zināšanās un pieredzē emocionālās meistarības attīstīšanai, apgūstot praktiskus instrumentus sevis stabilizēšanā izmantošanai ikdienā, dalīsies Sintija Siliņa (apzinātības praktizētāja, koučs, Laika līniju dziedināšanas tehnikas meistars, meditāciju vadītāja u.c garīgās prakses).

Apzināti pieejot arī savai fiziskajai veselībai, rūpējamies par to, ko liekam savā vēderā- vai tas ir veselību veicinoši vai kaitējoši. Vasarā gatavojoties ziemai, ieskatīsimies fermentācijas fenomenā un kā fermentācijas process maina produktu un ko tas dod mūsu organismam.  Zinībās dalīsies un savas burkas sagatavošanā mūs pavadīs fermentācijas meistare Baiba Rudoviča, sertificēta uztura speciāliste, kuras aizraušanās ir dalīties ar zināšanām par to, kā pretiekaisuma diēta palīdz uzlabot veselību un pašsajūtu. Viņasprāt, profilaktiskajai medicīnai nākotnē vajadzētu būt pašsaprotamai lietai.

Kopā ar pieredzējušu un profesionālu pirtnieci Ināru Viļķenu dosimies dabā katra satikt un salasīt savus augus vakara pirts rituālam. Kopā pagatavosim gan slotiņas, gan skrubi. Ināra mūs pavadīs pirts piedzīvojumā un dalīsies zināšanās, lai katrs varam savu auru un enerģētisko lauku turēt tīru. Iegremdējušies siltā kublā, baudīsim brīnišķus mirkļus zem zvaigžņotas debess Vidzemes augstienes skaistajā ainavā.

Sapņu ķērāju katra savam sapnim un/vai kopējam sapnim apzināti, ieliekot savu nodomu, veidosim ar pieredzējušu meistari Ingu  Ezeriņu.

Ik rītu veiksim ķermeņa atmodināšanas prakses un noskaņošanos dienai, baudīsim brīnišķo Vidzemes augstienes dabu un kopradīto enerģiju jaudu.

Nodrošināta iespēja būt dabā skaistajā Vidzemes augstienes nama apkārtnē, pirts, kubls, gulēšana, ēdināšana.  • no 1.09.2022. terapeitisku nodarbību kurss grupā. No sajūtu džungļiem līdz mieram. Skatīt vairāk


  • 15.09.2022. pēc varas brīvlaika turpinās trešdienu vakaros Dziedinošu sarunu vakars.
Tiekamies ar SAVĒJIEM, parunājam par aktuālo šajā laikā, par prasmēm vadīt un pārvaldīt savu
mikrokosmosu – savu ķermeni, prātu, emocijas, lai būtu maksimālā līdzsvarā un skaidrībā par virzības
vektoru, par to, kas mums svarīgs!
Šis laiks ir enerģētiski milzīgi jaudīgs. Viss, kas notiek mūsos, manifestējas mūsu mikrokosmosā un
makrokosmosā ar 1000 kārtīgu jaudu!
Tādēļ kritiski svarīgi ir būt tīrā apziņā, augstās vibrācijās gan sevī, gan apkārtējā vidē. Ne vienmēr
varam pielāgot vidi savām vēlmēm un vajadzībām, taču varam izvēlēties pārmaiņas un sākt ar sevi,
savu sajūtu, domu, rīcības apzināšanu un vadīšanu. Mēs vienatnē nespējam paveikt to, ko spējam
kopā – kad kopsumma ir lielāka par katras atsevišķas daļas summu. Jā! Kopā darbojas šis kvantu
fizikas fenomens, un grupas laukā mēs katrs atsevišķi pieslēdzamies un atdodam savu enerģiju, kā
rezultātā katrs iegūstam lielāku ieguvumu.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.